W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Kliknij tutaj aby ukryć ten komunikat.
Logo Alstor

Światłowodowe modularne systemy pasywnych TAP-ów

TAP-y Garland Technology to wydajne rozwiązanie monitorujące o wysokiej gęstości upakowania. Pasywne, modułowe obudowy obsługują prędkości 1G, 10G, 40G oraz 100G.

Producent: Garland Technology

TAP-y Garland 1G/10G/40G/100G 

TAP-y (ang. Test Access Points) to narzędzia sprzętowe służące do monitorowania sieci. Modułowe obudowy obsługują prędkości 1G, 10G, 40G oraz 100G.

Garland Technology oferuje wydajne rozwiązanie monitorujące o wysokiej gęstości upakowania, które spełnia wymagania rosnącej serwerowni dla sieci do 100G. Pasywny modułowy system umożliwia swobodną rozbudowę w miarę zmieniających się potrzeb.

Obsługiwane prędkości: 1G/10G/40G/100G
Pojemność: od 16 do 24 modułów TAP, w zależności od konfiguracji
(24 modułów TAP LC, 16 modułów TAP MPO/MTP®, 16 modułów TAP BiDi LC)
  • Wytrzymała konstrukcja ze stali
  • Nie wymaga zasilania, nie wydziela ciepła, nie ma adresu IP ani MAC – 100% pasywności
  • Możliwość personalizacji pod kątem potrzeb sieci
  • Możliwość zmiany modułów TAP na bieżąco lub w przyszłości
  • Dowolne łączenie modułów (wg nośników lub prędkości)
  • Obsługa nośników jednomodowych (OS1/OS2) i wielomodowych (OM3/OM4) w środowiskach bliskiego i dalekiego zasięgu
  • Obsługa optycznej technologii Cisco BiDirectional
  • Dostępne proporcje podziału: 90/10, 80/20, 50/50, 70/30, 60/40
  • Zaprojektowane i wyprodukowane w USA

Numery modeli i pełna specyfikacja:

Nr modelu Prędkość Porty Liczba
TAP-ów
Proporcje podziału* Długość fali Nośnik Złącza / Mody
FMC-1U  Modułowa obudowa światłowodowa
OS2501M Do 100G Single-mode Fiber 1 50/50 1310/1550nm Fiber-OS1/OS2  Fiber-LC Single-mode Fiber
OS2701M Do  100G 1 70/30 1310/1550nm  Fiber-OS1/OS2 Fiber-LC Single-mode Fiber
OM1501M Do  10G Multi-mode Fiber 1 50/50 850/1300nm  Fiber-OM1/OM2 Fiber-LC Multi-mode Fiber
OM1701M Do  10G 1 70/30 850/1300nm  Fiber-OM1/OM2 Fiber-LC Multi-mode Fiber
OM4501M Do  10G 1 50/50 850nm  Fiber-OM3/OM4 Fiber-LC Multi-mode Fiber
OM4701M Do  10G 1 70/30 850nm  Fiber-OM3/OM4 Fiber-LC Multi-mode Fiber
OM4501-40GSR4BiDiM Do  40G BiDi 1  50/50 800-950nm  Fiber-OM3/OM4 Fiber-LC Multi-mode Fiber
OM4701-40GSR4BiDiM Do  40G 1 70/30 800-950nm  Fiber-OM3/OM4 Fiber-LC Multi-mode Fiber
OM4501-SR4BM Do  40/100G MTP 12 1 50/50 850nm  Fiber-OM3/OM4 MTP-12 Multi-Mode Fiber
OM4701-SR4BM Do  40/100G 1 70/30 850nm  Fiber-OM3/OM4 MTP-12 Multi-Mode Fiber
OM4501-100GSR10AM Do  100G MTP 24 1 50/50 850nm Fiber-OM3/OM4 MTP-24 Multi-Mode Fiber
OM4701-100GSR10AM Do  100G 1 70/30 850nm Fiber-OM3/OM4 MTP-24 Multi-Mode FiberO

Światłowód OS2 obsługuje OS1 i OS2; światłowód OM1 obsługuje OM1 i OM2; światłowód OM4 obsługuje OM3 i OM4.