W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Kliknij tutaj aby ukryć ten komunikat.
Logo Alstor

Modułowy system TAP-ów Garland typu bypass

Sieciowe TAP-y (ang. Test Access Points) to narzędzia sprzętowe służące do monitorowania sieci. TAP-ów typu bypass (aktywnych) używa się zazwyczaj z urządzeniami bezpieczeństwa in-line, takimi jak zapory sieciowe nowej generacji i systemy wykrywania włamań.

Producent: Garland Technology

Sieciowe TAP-y (ang. Test Access Points) to narzędzia sprzętowe służące do monitorowania sieci. TAP-ów typu bypass (aktywnych) używa się zazwyczaj z urządzeniami bezpieczeństwa in-line, takimi jak zapory sieciowe nowej generacji i systemy wykrywania włamań.

TAP-y bypass umożliwiają podłączenie monitorowanego segmentu sieci do aktywnego urządzenia in-line. Jeśli z jakiegokolwiek powodu urządzenie bezpieczeństwa znajdzie się w trybie off-line, TAP automatycznie przełączy się w tryb bypass na czas potrzebny do rozwiązania problemu.

  • Bezpieczna konwersja nośników 10G dla przewodów SR, LR i ER
  • Możliwość przełączenia urządzenia w tryb offline (np. w celu aktualizacji, serwisowania lub rozwiązywania problemów) bez ingerowania w przepływ danych
  • Dwa wewnętrzne zasilacze i funkcja heartbeat gwarantujące zero przestojów w pracy
  • Obudowa 1U mieszcząca do 4 TAP-ów
  • Sieciowa technologia failsafe: W trybie failsafe urządzenia in-line nadal odbierają pakiety. Technologia failsafe Garland rozpoznaje awarie zasilania i automatycznie zamyka obwody w mniej niż 8 milisekund, a następnie ponownie łączy dwa urządzenia sieciowe podłączone do portów A i B.
  • TAP-y bypass są w pełni konfigurowalne i obsługują wiele trybów (breakout, agregacja, regeneracja/SPAN, bypass)
  • 100% bezpieczeństwa i brak adresów IP i Mac, co wyklucza zhakowanie
  • Zdalna lub lokalna konfiguracja i zarządzanie
  • Obsługa jumbo frames, włączania pakietów (packet injection), LFP (Link Failure Propagation) z TACACS, SNMP i Syslog
  • Możliwość aktualizacji modułów TAP na miejscu

 

Model No.  Description
M10G1ACv2  10G-1U Chassis System: Supports up to 4 modular Bypass TAPs. Dual internal AC power supplies. Voltage: 85 – 264  Volts, 100 Watt total power  consumption with 4 TAPs.
M10G1DCv2  10G-1U Chassis System: Supports up to 4 modular Bypass TAPs. Dual internal DC power supplies. Voltage: 36 – 72  Volts; 100 Watt total power  consumption with 4 TAPs.
Model No. Network Speed Bypass TAP Module Network Media Monitor Media
M10GMSBPv2 10G SR Multi-mode Fiber 2 SR Multi-mode, LC Fiber 2 SFP+ Cages
M10GSSBPv2 10G LR Single-mode Fiber 2 LR Single-mode, LC-Fiber 2 SFP+ Cages
M10GESBPv2 10G ER Single-mode Fiber 2 ER Single-mode, LC-Fiber 2 SFP+ Cages