Logo Alstor

Inżynier serwisu

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków będzie przede wszystkim obejmować następujące działania:

  • Diagnoza i naprawa urządzeń komputerowych
  • Przeglądy konserwacyjne
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu
  • Szkolenia z zakresu obsługi urządzeń
  • Wsparcie przedsprzedażowe dla klientów działu handlowego
  • Przygotowywanie specyfikacji przetargowej

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe techniczne
  • Dobra znajomość systemów Windows
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Praktyczna wiedza na temat budowy komputerów i urządzeń elektronicznych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne poruszanie się w dokumentacji technicznej
  • Umiejętność diagnozy i naprawy urządzeń mechanicznych będzie dodatkowym atutem

Doświadczenie zawodowe: doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Charakter pracy:

  • Pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Okres próbny 3 miesiące
  • Praca w siedzibie firmy oraz wyjazdy do klientów na terenie Polski

Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie C.V.
na adres: j.szyszko@alstor.com.pl z dopiskiem praca – Inżynier serwisu, wraz z następującą adnotacją:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”